تور فرانسه

تور ایتالیا – اسپانیا – فرانسه (10روز) نوروز95
تور ایتالیا – اسپانیا – فرانسه (10روز) نوروز95 *(3شب رم- 3شب بارسلون- 2شب پاریس) ...

تور فرانسه

یکی از قدرتمندترین کشورها در زمینه جذب توریست کشور فرانسه می‌باشد که در همسایگی ایتالیا، آلمان و اسپانیا قرار گرفته است. این کشور دارای آب و هوای مدیترانه‌ای و نیز با دارا بودن جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی فراوان باعث جذب گردشگران از سراسر دنیا شده است. انتخاب زمان گرفتن تور فرانسه به علاقه هر فرد بستگی دارد اما بهترین زمان مناسب سفر به فرانسه فصل پاییز و بهار به دلیل بودن در فصل شکوفه‌ها و گلها همراه با تاریخ زیبای آن می‌باشد.
مردم فرانسه از نظر مذهب کاتولیک هستند. در حدود 85 درصد مردم این کشور کاتولیک بوده و بقیه با 5 تا 10 درصد مسلمان و پروتستان ها در حدود 2 درصد جمعیت را تشکیل می‌دهند. جمعیت یهودی این کشور 1 درصد و مذاهب دیگر 4 درصد را تشکیل می‌دهند.

دیدنی های فرانسه

دیدنی های فرانسه

 فرانسه دارای تعداد فراوانی از جاذبه‌های توریستی است که به دلیل زیبایی معماری و پیشرفت هنری منحصر به فرد مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. اگر قصد سفر با تور فرانسه را دارید، دیدن از موزه لوور یکی از مهمترین جاذبه‌های فرانسه را فراموش نکنید.

موزه لورپاریس

در این موزه می‌توانید مونالیزا، بانوی صخره‌ها، مجسمه ونوس میلو و موارد دیگر را در گالری‌های آن تماشا کنید.یکی دیگر از مکان‌های بسیار دیدنی پاریس برج ایفل است که یکی از عجایب هفتگانه دنیاست و نیز یکی از برج‌های مشهور می‌باشد. این برج در طبقه اول و دوم دارای دو فروشگاه و رستوران ژول‌ورن است و طبقه سوم نمایشگاهی از خاطرات پاریس قدیم و ایفل می‌باشد.

برج ایفل

 اگر با تور فرانسه به این شهر تاریخی و نیز با میراث غنی سفر می‌کنید دیدن از کلیسای جامع نوتردام یکی از مهمترین بناهای مذهبی ـ تاریخی را فراموش نکنید. این کلیسا یکی از زیباترین کلیساهای اروپا با قدمتی بیش از 700 سال است. دو برج کلیسا دارای بلندی 70 متر هستند. در بالای درب اصلی کلیسا در ارتفاع 20 متری، بیست و هشت مجسمه سنگی سه و نیم متری نصب شده‌اند که پادشاهان را قبل ظهور عیسی نشان می‌دهد.

http://www.europe98.ir/Bcat34.aspx
 

خیابان شانزلیزه نیز یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری سفر به پاریس می‌باشد. این خیابان دارای گران‌ترین برندها، بهترین رستوران و کافه‌ها و نیز فضاهای سبزی است که مکان‌های خوبی برای تفریح و استراحت می‌باشد.از دیگر جاذبه‌های فرانسه تاق پیروزی است که در انتهای غربی خیابان شانزه‌لیزه به افتخار جنگجویانی ساخته شده که در طول تاریخ و به ویژه در دوران حکومت ناپلئون جان خود را در راه فرانسه فدا کرده اند. لیون جزو میراث جهانی یونسکو و با پیشینه تاریخی دوهزار ساله است.

اتاق پیروزی

این شهر به دلیل اینکه دارای مراکز خرید مدرن، بازارهای سنتی، جشنواره‌های فیلم و موسیقی و موزه‌های هنر و نقاشی بی‌نظیر است در طول سال میزبان شمار زیادی از گردشگران تور فرانسه است.یکی دیگر از جاذبه‌های دیدنی فرانسه، شهر ساحلی زیبای مدیترانه به نام نیس می‌باشد. این شهر از معروف‌ترین شهرهای جنوب فرانسه با فرهنگ فرانسوی و رستوران‌های منحصر به فرد است. نیس شهر شنا و آفتاب و ساحل‌های سنگی و ماسه‌ای است که در دنیا از رویایی‌ترین‌هاست؛ همچنین فرهنگ، هنر و موزه هم در دل خودش دارد. از دیدنی‌های نیس شامل بازار گل کور سالایا، نیس قدیم، موزه ماتیس، موزه هنرهای مدرن و معاصر، پارک شاتو، نوتردام نیس و غیره می‌باشد.کاخ سلطنتی ورسای یکی دیگر از جاذبه‌های فرانسه است که در منطقه ایل دو فرانس پاریس و در حومه ثروتمندنشین آن قرار گرفته است و می‌توانید با تور فرانسه از آن دیدن نمایید. این کاخ 20 کیلومتری مرکز شهر پاریس است. ناپلئون بعد از انقلاب فرانسه تابستان هایش را در این کاخ می گذراند. در سال 1830 لوئی فیلیپ آن را تبدیل به موزه کرد. جاذبه های این کاخ شامل اپرا، نمازخانه، تالار آینه ها، اتاق‌های سلطنتی شاه و ملکه و باغ زیبای اطراف کاخ می‌باشد.