رستوران های ونیز

>> رستوران های ونیز :

ونیز به هر حال یک شهر ایتالیایی است، ‌بنابر این بهتر است از پاستا و پیتزای ایتالیایی غفلت نکنید اما از آنجایی که ونیز یک شهر دریایی هم هست ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در ونیز غذای دریایی هم بخورید. انتخاب بهترین رستوران دریایی در شهر ونیز کمی دشوار است، ‌اما ما سعی می‌کنیم بهترین‌ها را به شما معرفی کنیم:‌
>>Pesce Fritto Misto:
رستوران Pesce Fritto Misto با مخلوط ماهی سرخ شده‌اش بسیار مشهور است. شما می‌توانید در این رستوران انواع غذاهای دریایی از ماهی و میگو گرفته تا حلزون را امتحان کنید.
>> Seppia al Nero:
رستوران Seppia al Nero با خورش ماهی هم بسیار مشهور است. ماهی کبابی یکی از انتخاب‌های پر طرفدار مشتریان این رستوران است.
 >>Baccala:
رستوران Baccala هم با ماهی نمک سودش بسیار معروف است. شما می‌توانید این ماهی را با سوپ ذرت لذیذ میل کنید.

 

>> رستوران Cantina do Mori ونیز :

رستوران Cantina do Mori ونیز از سال 1462 مکانی برای تجمع بازاریان و کسانی که برای خرید به بازار می آمدند به شمار می آمد. Tramezzini غذای مخصوص ونیز است، این غذا از لایه های نازک گوشت، ماهی تن، پنیر و سبزیجات تشکیل شده است که با Tapaslike cicchetti سرو می شوند. این غذا معمولا با Ombra شسته می شود. مردم ونیز برای صرف خوراکی مختصر بین وعده های غذاییشان و معاشرت با هموطنان خود به این مکان سر می زنند.  Cantina de Mori  یکی از بهترین و قدیمی ترین Bacari های  برای صرف نهاری سبک در شهر ونیز است، البته اگر پشت میز نشستن یکی از شرایط شما نباشد. این رستوران اخیرا دست به سرو تعداد محدودی پیش غذا در وعده های خود زده است، پیش غذاهایی مانند melanzane alla parmigiana  و fondi di carciofi saltati (مغز کنگر فرنگی سرخ شده) در این مکان سرو می شود.گردشگران تور ونیز  که علاقه مند به غذاهای مخصوص ونیز  هستند می توانند برای صرف غذا به این رستوران مراجعه کنند .

قیمت ساندویچ ها و cicchetti های این رستوران  در حدود 36 یورو است.

 

غذای مخصوص ونیز| ونیز| ایتالیا|

 

>> رستوران Al Cavo ونیز :

رستوران Al Cavo ونیز در طی سالیان سال در بین رستوران های محبوب منتقدین آمریکایی قرار داشته است و در تمامی لیست های منتشر شده از بهترین رستوران های ایتالیا، نام این رستوران به چشم می خورد. در بعضی شب ها از این رستوران چیزی جز صدای گفتگو به زبان انگلیسی چیزی به گوش نمی رسد، اما این مطلب لطمه ای به استقبال گردشگران تور ونیز از این محیط گرم و دوست داشتنی نمی زند؛ رستورانی که با انواع ماهی های تازه و غذاهای شیک آماده سرو غذا به میهمانان خود می باشد. بخش مهمی از این محیط دوستانه ای که برای گردشگران تور ونیز  ایجاد شده است به دلیل شخصیت میهمان نواز Diane Rankin، یکی از صاحبان رستوران است. همسر او، Cesare Benelli، به استعداد شگرفش در زمینه آشپزی شهره است. گذراندن یکی از شب های گردشگردی خود در این رستوران می تواند یکی از اولویت های شما باشد.

هزینه پیش غذاهای این رستوران 14 تا 22 یورو، دسر 23 تا 35 یورو، انتخاب غذا از منو به همراه پیش غذا و دسر 47 یورو می باشد.

 

غذای مخصوص ونیز| ونیز| ایتالیا|

 

>> رستوران Quadri ونیز :

رستوران Quadri ونیز با محیطی تزئین شده با تور شمع، نوای موسیقی Andrea Bocelli و نمای زیبایی از میدان مارک، خاطره خوشی را از صرف یک شام ونیزی برای شما ثبت می کند. این رستوران در سال 1725 توسط Giorgio Quadri و همسرش در ابتدا به منظور سرو نوعی قهوه تلخ افتتاح شد.و محیط بسیار زیبایی برای گردشگران تور ونیز می باشد .

قیمت پیش غذا 19 تا 26 یورو و غذاهای اصلی بین 24 تا 49 یورو می باشد.

 

غذای مخصوص ونیز| ونیز| ایتالیا|

 

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به ونیز و اخذ ویزای شینگن  با ما تماس بگیرید.

نظرات
نام:
پست الکترونیک:
وب سایت:
نظر:
کد: