مراکز خرید و بازارچه های رم

>> مراکز خرید و بازارچه های رم :

رم یکی از زیباترین شهرهای تاریخی دنیا و پایتخت کشور ایتالیا است. علاوه بر این رم بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر  کشور ایتالیا  است. به دلیل قدمت و تاریخ غنی که در رم حاکم است، جاذبه‌های هنری و تاریخی زیادی در رم و حومه شهر وجود دارد. افزون بر این آثار و مراکز توریستی، این شهر از جمله شهرهایی است که خرید کردن نیز یکی از جاذبه‌های گردشگری تور رم محسوب می‌شود. اکثر گردشگران تور رم  در خیابان‌ها و مراکز بزرگ خرید این شهر با خرید لباس، جواهرات، لوازم هنری، عتیقه جات و… اوقات خوشی را برای خود و خانواده خود رغم می‌زنند. در رم خیابان‌های مختلفی را می توان برای خرید انتخاب کرد. اگر به دنبال خرید ارزان و به صرفه هستید حتماً سری به خیابان‌ کندوتی و کوچه پس کوچه‌های اطراف آن بزنید. در این محله‌ها مارک‌های ارزان و در عین حال با دوامی مانند میس سیکستی و فورلا خواهید دید. اما اگر در پی خرید اجناسی با مارک‌های معروفی مانند گوچی، آرمانی، دیور، والنتینو، هرمس و… هستید به گردشگران تور رم پیشنهاد می‌کنیم خرید از خیابان دل کورسو را از دست ندهید، چراکه بسیاری از طراحان معروف این مارک‌ها در این خیابان فروشگاه‌هایی دارند.در رم کیف و کفش‌های چرمی بسیار معروف اند و از زیبایی و دوام بالایی برخوردارند. اما لباس‌های کودکان در این شهر بسیار گران است، مگر آنکه با یک حراجی فصلی مواجه شوید. برای مثال بیشتر فروشگاه‌ها و مغازه ها از ۱۵ ژوییه (هفته آخر تیرماه) و یا در نزدیکی سال نو تخفیف‌های خوبی برای اجناس خود دارند. جالب است بدانید در رم برای خرید اجناس تقلبی که بوسیله دست فروشان بفروش می‌رسد، جریمه‌هایی سنگین (درحدود یک و نیم میلیون تومان) مقرر شده است. اگر برای خرید سوغاتی و یادگاری‌های رمی به دنبال خریدی به صرفه هستید حتما سری به مغازه‌های محله‌های توریستی بزنید، قطعا با قیمت‌های مناسب‌تری نسبت به فروشگاه‌های موجود در موزه‌ها مواجه خواهید شد.

>> مرکز خرید پورتا رم :

در  مرکز خرید پورتا رم که از طریق خیابان گراند راکوردو، خروجی بوفالوتا می‌توان به آن‌جا رفت، می‌توان انواع اجناس مورد نیاز را تهیه کرد. یکی از دو شعبه ایکیا در این مرکز خرید قرار گرفته. این مرکز دارای پارکینگی بسیار بزرگ است..اگر با تور رم به شهر رم سفر می کنید ، حتماٌ سری به این مراکز خرید بزنید مطمئن باشید خالی از لطف نیست.

 

رم| مراکز خرید رم| ایتالیا| مرکز خرید پورتا رم|

 

>> مرکز خرید رومااست رم :

این مکان با ۲۲۰ باب مغازه یکی از مراکز خرید بزرگ رم است که در دو طبقه احداث شده است. برندهای مختلفی از جمله: بتا، بنتون، مارین، ام اند اچ، باستی و… را می‌توان در این مرکز پیدا کرد. همچنین این مرکز از امکانات رفاهی و تفریحی همچون سینما، رستوران، مک دونالد، سوپر مارکت، کافی‌شاپ و پارکینگ برخوردار است و گردشگران تور رم علاوه بر خرید می توانند از دیگر امکانات این مرکز استفاده کنند .

 

رم| مراکز خرید رم| ایتالیا| مرکز خرید پورتا رم|

 

>> مرکز خرید پارکو لئوناردو رم :

مرکز خرید پارکو رم که در نزدیکی فرودگاه لئوناردو داوینچی احداث شده، یکی از بزرگترین مراکز خرید شهر رم می‌باشد که از ۲۰۰ فروشگاه تشکیل شده است. آنچه بر جذابیت این مرکز افزوده، طراحی مدرن و بسیار زیبای آن است. همچنین وجود مراکز تفریحی و انواع سرگرمی‌ها برای کودکان و بزرگسالان از ویژگی‌های این مکان است. جالب است بدانید که یک سالن تئاتر بسیار بزرگ با ۲۴ سن که در آن‌ها نمایش‌های مختلفی اجرا می‌شود نیز در این مرکز ایجاد شده است.اگر با تور رم به شهر رم سفر می کنید ، حتماٌ سری به مرکز خرید پارکو بزنید مطمئن باشید دست خالی بر نخواهید گشت

 

رم| مراکز خرید رم| ایتالیا|

>> بوتیک ونتا رم :

این بوتیک زیبا که در یکی از زیباترین میادین رم قرار گرفته و دارای تزئینات داخلی زیبا و بی‌نظیری است، بزرگترین بوتیک چرم در اروپا محسوب می‌شود.

>> مرکز خرید کوین رم :

مرکزی بسیار معروف با تنوع بسیار بالای کالا که در نزدیکی واتیکان قرار دارد. در این مرکز بخش مجزایی نیز برای لباس و وسایل کودک طراحی شده است.

>> مرکز خرید COIN رم :

مرکز خرید COIN رم در نزدیکی واتیکان یکی از مراکز خرید خوب رم با تنوع کالا بالا می باشد. بخش لباس و وسایل کودک این مرکز خرید کاملترین و متنوع ترین بخش این مرکز است.

رم| مراکز خرید رم| ایتالیا|

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به رم ، و اخذ ویزای شینگن  با ما تماس بگیرید.

نظرات